czyli co i za ile?

Opłaty za przedszkole obejmują: - wpisowe, - czesne, - wyżywienie,

1. Wpisowe

Wpisowe w wysokości 250 zł należy wpłacić wraz z kartą zgłoszeniową, jest to opłata jednorazowa, która zawiera ubezpieczenie dziecka na cały rok kalendarzowy, wszelkie pomoce dydaktyczne (kredki, kartki, farby, itp). W naszej placówce nie wymagamy wyprawki.

2. Czesne

Opłata miesięczna stała wynosi 400 zł. Czesne obejmuje pobyt dziecka w godzinach od 6.30 do 18.00 lub 300 zł za pobyt dziecka do godz. 12.30. W ramach czesnego zapewniamy realizację podstawy programowej oraz:

• język angielski 2 x w tygodniu, prowadzony w całości w języku angielskim przez mgr Kamilę Gowin;
  • opieka logopedyczna, indywidualna, dopasowana do potrzeb każdego przedszkolaka, prowadzona przez panią mgr Ewelinę Okrzesik, neurologopedę pracującą od wielu lat;
  • rytmika, prowadzona przez panią Agatę Mrowiec, rytmiczkę z wieloletnim stażem pracy, pracującą z instrumentem;
  • nauka wczesnego czytania metodą prof.Jagody Cieszyńskiej;
  • opieka i porady psychologa dziecięcego, Panią mgr Annę Kubicę;
  • gimnastyka korekcyjna prowadzona przez Pana mgr Pawła Kłusaka;

3. Wyżywienie

Stawka żywieniowa dzienna wynosi 10 zł
Śniadanie, drugie śniadanie, obiad (zupa i drugie danie), podwieczorek.
Obiad zapewnia firma cateringowa  Agawa z Węgierskiej Górki , spełniająca wszelkie wymogi, a jadłospis całotygodniowy jest dostępny dla rodziców.
Pozostałe posiłki są przygotowywane w przedszkolnej kuchni, pod czujnym okiem dietetyka. Dzieci mają posiłki składające się z pełnoziarnistego pieczywa, świeżych owoców sezonowych oraz domowych wypieków. Zdrowo i rozsądnie, bo żywienie jest bardzo ważne!
Przez cały dzień dzieci mają nieograniczony dostęp do napojów (wody mineralnej, herbaty). W przypadku gdy dziecko zostaje w przedszkolu do późnych godzin po południowch podajemy jeszcze przekąski (godzina 17.00). Są to np. owoce z wafelkami ryżowymi, chrupkami kukurydzianymi lub biszkoptami.

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS:

Śniadanie:
jajecznica, chleb mieszany, masło, herbata z cytryną

II śniadanie:
budyń waniliowy z wafelkami misiami

Obiad:
rosół z makaronem, pieczeń rzymska, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty, kompot z gruszek

Podwieczorek:
biszkoptowe ciasto domowe
  • Plan dnia

czym Twój maluch będzie zajęty

Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 18.00.
    Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa naszym maluchom pracujemy cały rok, bez przerwy wakacyjnej.

Plan dnia
  • Zajęcia dodatkowe

rozwijamy talenty

W naszej placówce przewidujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Dla każdego coś dobrego.

• Cennik

czyli co i za ile?