czyli co i za ile?

Opłaty za przedszkole obejmują: - wpisowe, - czesne, - wyżywienie,

1. Wpisowe

Wpisowe w wysokości 270 zł należy wpłacić wraz z kartą zgłoszeniową, jest to opłata jednorazowa, która zawiera ubezpieczenie dziecka na cały rok kalendarzowy, wszelkie pomoce dydaktyczne (kredki, kartki, farby, itp). W naszej placówce nie wymagamy wyprawki.

2. Czesne

Opłata miesięczna stała wynosi 450 zł. Czesne obejmuje pobyt dziecka w godzinach od 6.30 do 18.00 lub 350 zł za pobyt dziecka do godz. 12.30. W ramach czesnego zapewniamy realizację podstawy programowej.

3. Wyżywienie

Stawka żywieniowa dzienna wynosi 12 zł
Śniadanie, drugie śniadanie, obiad (zupa i drugie danie), podwieczorek.
Obiad zapewnia firma cateringowa  Agawa z Węgierskiej Górki , spełniająca wszelkie wymogi, a jadłospis całotygodniowy jest dostępny dla rodziców.
Pozostałe posiłki są przygotowywane w przedszkolnej kuchni, pod czujnym okiem dietetyka. Dzieci mają posiłki składające się z pełnoziarnistego pieczywa, świeżych owoców sezonowych oraz domowych wypieków. Zdrowo i rozsądnie, bo żywienie jest bardzo ważne!
Przez cały dzień dzieci mają nieograniczony dostęp do napojów (wody mineralnej, herbaty). W przypadku gdy dziecko zostaje w przedszkolu do późnych godzin popołudniowych podajemy jeszcze przekąski (godzina 16.00). Są to np. owoce z wafelkami ryżowymi, chrupkami kukurydzianymi lub innym nie śmieciowym jedzeniem.

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS:

Śniadanie:
płatki mieszane z mlekiem krowim i roślinnym, herbata

II śniadanie:
jabłka, banany

Obiad:
rosół z makaronem, kotlet, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty, kompot z gruszek

Podwieczorek:
owoce, chrupki kukurydziane, kanapeczki
  • Plan dnia

czym Twój maluch będzie zajęty

Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00.
    Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa naszym maluchom pracujemy cały rok, bez przerwy wakacyjnej.

Plan dnia
  • Cennik